Günümüz teknolojisini tüm iş süreçlerinde uygulayan E.C.A., sanal showroom ile iklimlendirme ürünlerini kullanıcısıyla zaman ve mekandan bağımsız bir şekilde buluşturuyor. Fiziki mağazaya uğramadan önce ürünleri tek tek inceleyip gerekli bilgileri almak isteyen kullanıcılar için pratik kullanıma sahip sanal showroom, zaman tasarrufunu mümkün kılıyor.

 

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından biri olan E.C.A., ısıtma ve soğutma ürünlerinin yer aldığı sanal showroom’u ile kullanıcılarının fiziki mağazaya gitmeden ürünleri yakından inceleme fırsatı tanıyor. Bu sayede zaman ve mekandan bağımsız herkese ulaşıyor.

 

360 derece hareket etme imkanıyla her yer E.C.A. mağazası

İklimlendirmeye yönelik ürünlerin sergilendiği sanal showroom, kullanıcı ihtiyaçlarına da teknolojik bir biçimde yaklaşıyor. Alışveriş konusunda kullanıcı alışkanlıklarının değiştiği günümüzde ürünlerin ev ortamındaymış gibi konumlandığı sanal showroom, gerçeğe en yakın deneyimi sunuyor. Ürünlere ait linklerin ve videoların yer aldığı sunum alanları sayesinde, her türden bilgi sahibi olunabiliyor. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayardan kolayca ziyaret edilebilen sanal showroom, içerisinde 360 derece hareket etme imkanı da tanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar
Yazar
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.