Yıl boyunca özel günlerde düzenlediği kampanyalarıyla dikkat çeken MediaMarkt, bu Babalar Günü öncesinde de birçok üründe geçerli olacak fırsatlarını başlattı. Kampanyasını aynı zamanda karne alacak öğrencilerin taleplerine göre de tasarlayan MediaMarkt; erkek bakım setlerinden bluetooth hoparlörlere, akıllı saat hediyeli telefonlardan oyun bilgisayarlarına ve pek daha çok üründe çeşitli fırsatlar sunuyor.

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen teknoloji perakendecisi MediaMarkt, Babalar Günü’nün yaklaşması ve okulların yaz tatili öncesi hem babalara hem de öğrencilere hediye alacaklar için yeni bir kampanya başlattı. İlk etapta 13 Haziran tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile erkek bakım setlerinden bluetooth hoparlörlere, oyun bilgisayarlarından akıllı saat hediyeli akıllı telefonlara kadar pek çok üründe çeşitli fırsatlar sunuluyor. MediaMarkt’ın hem mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de uygulayacağı kampanya önümüzdeki günlerde farklı ürünlerle de çeşitlenecek.

 

Hem babalara hem de öğrencilere hitap eden kampanyada ön plana çıkan ürünler ve fiyatlarıysa şöyle:

  • Grundig bluetooth hoparlör 299 TL,
  • Philips 7’si 1 arada erkek bakım seti 279 TL,
  • Lenovo Ryzen 5-5600H işlemcili dizüstü oyun bilgisayarı 17.499 TL.

 

Hediyeli ürünler ve daha fazlası

Bu ürünlere ek 24.499 TL satış fiyatına sahip Samsung Galaxy S22 128 GB akıllı telefon alanlara MediaMarkt’ta Galaxy Watch4 46 mm akıllı saat de hediye edilecek. MediaMarkt’ın “Hem Babaların Hem Karnelerin Hediyesi MediaMarkt’ta” adını verdiği kampanyası, mağazalarda ve mediamarkt.com.tr’de farklı ürün alternatifleriyle yer alıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar
Yazar
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.