Dijital performans platformu Musixen’in organize ettiği dünyanın ilk hibrit konser programına sayılı günler kaldı. 28 Ağustos Pazar günü saat 21.00’da Maximum UNİQ Açıkhava’da canlı sahne performansını online yayın ve metaverse evreniyle bir araya getirecek olan organizasyon, Oğuzhan Uğur’un  sunduğu P!NÇ’in ardından nefes kesecek bir konser programıyla müziksevere unutulmaz anlar yaşatacak. 

 

Müzik ve eğlence severlere müziğe dair global ölçekte yepyeni bir deneyimi sunmayı amaçlayan dijital performans platformu Musixen, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ilk olacak bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. 28 Ağustos Pazar günü dünyanın ilk hibrit konserini Maximum UNİQ Açıkhava’ya taşıyacak olan organizasyon ile Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ Aşkım Kapışmak, Ümit Erdem, Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Yüsra Geyik, Patron, Pera ve Ersay Üner konukluğunda gerçekleşecekken Oğuzhan Uğur ve Orkestrası’nın sahne alacağı konser programı müzik tutkunlarını notalara doyuracak! 

 

Organizasyonun ilk bölümünü oluşturan Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ Maximum UNİQ Açıkhava’da canlı canlı izlenebilecek ve Musixen’den online olarak yayınlanacak. Programın ikinci bölümündeki canlı konser ise Musixen’den yayınlanırken Atlasspace  uygulamasından metaverse formatında izlenebilecek.

 

Saat 21.00 itibariyle başlayacak olan organizasyonun biletleri; sınırlı süredeki avantajlı dönemiyle Biletix, Biletino, Biletinial, Bubilet ve Mobilet’te satışta.  

 

Program:

21.00 –  22.00 Oğuzhan Uğur’un sunduğu P!NÇ

                        Konuklar: Aşkım Kapışmak, Ümit Erdem, Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Yüsra Geyik, Patron,      

 Pera ve Ersay Üner

22.00 – 22.30 Ara

22.30 – 23.00 Konser 

                       Oğuzhan Uğur ve Orkestrası 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar
Yazar
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.