Yenilikçi bir açık artırma deneyimi ile online alışveriş imkanı sunan BiTeklifAt uygulaması, güvenli ödeme ve kargo özelliği ile kusursuz bir alışveriş imkanı sağlamaya devam ediyor. 

 

İkinci el piyasasının bütçeye ciddi katkılar sunacak bir opsiyon olduğunun altını çizen BiTeklifAt uygulamasının kurucularından İsmail Konur, açık artırma sisteminin daha az bütçeyle, yenisiyle neredeyse aynı işlevde ikinci el ürünler satın almaya olanak sağladığını belirtiyor.

 

İkinci el piyasası, hem para kazanmak hem de kullanılmayan ürünleri değerlendirmek adına cazip fırsatlar ile hizmet vermeye devam ediyor. 

 

Keyifli alışveriş deneyimi, açık artırma ile satış, kolay ve hızlı alışveriş imkanı sunan uygulama, ikinci el ürünlerdeki değer belirleyememe problemini ortadan kaldırarak ürünlerin eğlenceli ve interaktif şekilde satın alınmasını amaçlıyor. 

 

Eğlenceli alışveriş, hızlı satış ve doğru fiyat

Sektördeki genişlemeyle birlikte birçok firmanın ikinci el pazarına dahil olduğunu söyleyen BiTeklifAt uygulamasının kurucularından İsmail Konur, sözlerine şöyle devam ediyor: “Satıcıların, ürünlerini platforma ekleyerek alıcılar ile buluşturması olarak sağlayan açık artırma sisteminde, önceden belirlenen süre sonunda en yüksek teklifi veren kullanıcı ürünün sahibi olur. BiTeklifAt, uygulama marketlerine çıktığı ilk günden beri kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşmış durumda. Şu an, 10 binin üzerinde kullanıcıya eğlenceli alışveriş deneyiminin yanı sıra, hızlı satış ve doğru fiyat ile alışveriş imkanı sunuyoruz. Bizler, açık artırma ile rakiplerimizden farklılaşmayı hedefliyoruz. Kullanıcılarımıza güvenli ödeme ve kargo özelliği ile baştan sona mükemmel bir alışveriş yolculuğu sunmak, en öncelikli amacımız.”

 

Sürdürülebilir tüketim alışkanlığına destek 

Türkiye’deki konjonktüre bakıldığında, sıfır ürünlerin fiyatlarında ciddi bir artışın söz konusu olduğunu söyleyen Konur, dünyanın içerisinde bulunduğu durumda, çok daha sürdürülebilir bir tüketim alışkanlığı oluşturmanın gerekliliğinin altını çizerek, “Açık artırma ile alınan ikinci el ürünler kullanım açısından yeniye yakın olmasının yanı sıra, fiyat konusunda çok daha uygun” açıklamasında bulundu. 

 

 

Yenilikçi bir açık artırma deneyimi ile online alışveriş imkanı sunan BiTeklifAt, tüm kullanıcılarını mobil uygulama aracılığıyla, günün her saatinde, nerede olursa olsun güvenli kargo, güvenli online ödeme, sorunsuz ürün teslimatından faydalanmaya davet ediyor. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar
Yazar
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.