Her yıl merakla beklenen IF Wedding İzmir'in açılış defilesi görkemli bir şova sahne olacak.

 

Tasarımcı Murat Acar'ın 2023 "Hikari" Koleksiyonu defilesiyle başlayacak olan İzmir'deki fuar bu yıl yine çok ses getirecek.

 

Murat Acar, "Hikari" koleksiyonunda Işığın yansımasını, Uzakdoğu'nun mistik ve geleneksel etkisinden sıyrılarak postmodern bir bakış açısıyla ele alıyor. Silver ve gold renklerin hakim olduğu el işlemeleri ve ipek kumaşlarla hazırlanan koleksiyonu Türkiye'nin en ünlü modellerinin üstünde podyuma çıkacak.

 

Murat Acar'ın tasarımlarında transparan elbiseler, kimonolar, mayolar ve metalik yansımalarla yeni dokular ortaya çıkarıyor. Yurt dışından bu defile için gelen özel aksesuarlar ve dantellerle hazırlanmış olan koleksiyon muhteşem bir görsel şov ile 16. Gelinlik, damatlık ve abiye fuar IF WEDDİNG FASHION İzmir fuarının açılış defilesi olarak sergilenecek.

 

Murat Acar'ın görkemli defilesinde Özge Ulusoy , Şevval Şahin ve Sezgi Sena Akay podyumda olacak. Defilenin koreografisini Serkan Duman ve Gökhan Duman yaparken ünlü modellere ise 35 kişilik yerli ve yabancı mankenler eşlik edecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar
Yazar
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.