Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, kullanıcılarının konforuna önem veriyor.  Kusursuz ses kalitesine sahip ses sitemleri geliştirdiği Soundcore kategori markası altında piyasaya sunduğu son teknoloji kulaklıkları, kendinize vakit ayırıp sevdiğiniz aktiviteleri yaparken güzel bir gün geçirmenize yardımcı oluyor. 

 

Yoğun tempolu mesai saatlerinden sonra yorgun bir şekilde ev işlerine zaman harcamak, zaten yorgun olan bedeni daha da yoruyor. İş yoğunluğu, ev telaşesi ve planlar programlar derken kendimize vakit ayırmayı unutuyoruz. Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker de 6 Kasım Dünya İş Yapmama Günü vesilesiyle kullanıcılarını Pazar gününü dinlenerek ve kendileriyle vakit geçirerek geçirmelerine teşvik ediyor. Soundcore kategori markası altında geliştirdiği son teknoloji kulaklıklarının gürültü engelleyici özellikleriyle kullanıcılarının kendisiyle baş başa kalmasına ve güzel bir gün geçirmesine yardımcı oluyor. Pazar gününü kendine ayıran kullanıcılar; spor yaparken, yürüyüş yaparken ya da evinde dinlenirken dinlediği müziklerle içsel bir yolculuğa çıkacak. Kulak üstü kulaklıklarda Soundcore Life Q20+ ve Anker Soundcore Life Q30 modelleri, kulak içi kulaklıklarda da Soundcore Life Dot 3i, Soundcore Life Note 3i, Liberty 3 Pro ve Soundcore Sport X10 Pazar gününüzü çok daha huzurlu ve dinlendirici hale getirecek. 

 

Kendinizi müziğin ritmine bırakın

Anker’in üstün ses kalitesi vadeden Soundcore kategori markası kulak üstü kulaklıkları, kendinizi müziğin ritmine bırakmanıza yardımcı oluyor. Soundcore Q20’nin güncellenmiş versiyonu olarak piyasaya sunulan Anker Soundcore Life Q30; gürültü engelleme modunda 40, normal de ise 60 saate varan çalma süresi ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilir ses ayarıyla beklentileri aşıyor. Dış mekân modu ile yüksek sesleri, iç mekân modu ile de da kısık sesleri engelleyerek muhteşem bir müzik deneyimi sunuyor. 40 saatlik çalma süresi ve yüksek ses kalitesiyle piyasaya sunulan bir diğer yeni ürün Soundcore Life Q20+ ise Hibrit Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi, Soundcore uygulamasıyla uyumluluğu, NFC hızlı eşleşme, şeffaf mod, ergonomik kulak yastığı ve kafa bandı gibi özellikleriyle kendinizle baş başa kalmanıza destek oluyor.

 

Bu Pazar’ı sadece kendinize ayırın

Soundcore kategori markasının kulak içi kulaklıkları da müzikle iç içe olmanızı sağlıyor. Kompakt tasarımı ve üstün teknolojisi sayesinde rahatlamak ve kendine vakit ayırmak isteyenlere harika bir deneyim sunan Soundcore Sport X10 kulaklığı, 210 dereceye kadar dönebilen formuyla rahatlıktan ödün vermiyor. Ter ve suya karşı geliştirilmiş SweatGuard teknolojisi sayesinde çok katmanlı su geçirmez kaplamaya sahip kulaklık, arama gürültüsü azaltma ve rüzgâr geçirmez özelliklerine de sahip. Kristal netliğinde ses kalitesiyle kullanıcıları bulunduğu yerden çok daha farklı yerlere götürebilen Soundcore Liberty 3 Pro; 360 derece ses sistemi, kulağın iç basıncını analiz eden HearID yapay zekâ teknolojisi, LDAC codec desteği ve 32 saate kadar çalma süresiyle kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Geniş bir ses sahnesi ve olağanüstü netlikte müzik kalitesi sunmalarına yardımcı olan 10 mm grafen sürücülere sahip 36 saate varan çalma süresi sunan Soundcore Life Dot 3i ve Soundcore Life Note 3i modelleri ise Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaflık Modu’na, arka plan gürültüsünü azaltmaya ve sesi yükseltmeye yardımcı olan 4 mikrofona, Soundcore uygulamasıyla kişiselleştirilebilen ses deneyimine sahip. Birbirinden farklı tasarım ve biçimlere sahip kulaklıklar, kullanıcıların ihtiyacına ve tercihine göre farklılaştırılmış durumda. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar
Yazar
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.